Het speelveld overziend, geef ik op een eigen professionele manier, invulling aan uw communicatiebehoefte of procesvraagstuk. Zie ook mijn profiel op Linkedin. Ik heb ervaring met:
- interim- en procesmanagement
- strategisch en tactisch communicatieadvies
- implementatie (van denken naar doen)
- aansturen van communicatieprofessionals en mentoring
- herinrichten en op de kaart zetten van communicatieafdelingen
- verandermanagement: communicatie bij grote verandertrajecten
- projectcommunicatie, relatiemanagement
- interne communicatie
- voorlichting, perswoordvoering
Portfolio en referenties
Onder de pdf-link vindt u referenties van opdrachtgevers en collega's met wie ik heb samengewerkt. Onder de rode links zijn de interimopdrachten in het kort beschreven die ik tot nog toe heb gedaan en nu uitvoer.
| - | Procesmanager invoering OV-chipkaart, Stadsregio Rotterdam pdf |
| - | Interview Focus Haaglanden pdf |
| - | Hoofd Communicatie, Consumentenbond pdf |
| - | ProRail pdf |
| - | Railinfrabeheer pdf |
Opdrachtgever Provincie Zuid-Holland
augustus 2010 – december 2010
Onder de naam RijnlandRoute onderzoekt de provincie Zuid-Holland met het samenwerkingsorgaan Holland Rijnland en de betrokken gemeenten welke aanpassingen aan wegen nodig zijn om de bereikbaarheid tussen Leiden en de kust te verbeteren. De provincie brengt de kosten en milieueffecten van drie verschillende tracés (inclusief diverse varianten) tussen de A4 en A44 in kaart. Dit onderzoek leidt tot een milieueffectrapportage (MER) aan het eind van het eerste kwartaal van 2011. Ik adviseerde de bestuurder, het management en het projectteam hoe in- en externe communicatie rondom dit infrastructurele project het beste ingezet kan worden om het (bestuurlijke) proces en de samenwerking met diverse belangengroeperingen in deze fase optimaal te laten verlopen.